Aktualności

2 września Bogoria rozpocznie sezon

Znamy już terminarz spotkań I rundy LOTTO Superligi w sezonie 2018/2019. W pierwszym meczu sezonu Bogoria zmierzy się u siebie z drużyną ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

Po przyjściu do drużyny Bogorii Panagiotisa Gionisa, Kaia Konishiego oraz Marka Badowskiego nasza drużyna będzie należeć do głównych faworytów LOTTO Superligi w sezonie 2018/2019. W nowym sezonie większość spotkań będzie rozgrywana w piątki oraz niedziele o godzinie 18. W pierwszej rundzie spotkań, która potrwa od 2 września 2018 roku do 13 stycznia 2019 roku, Bogoria aż siedem razy będzie gospodarzem spotkań. Szczególnie ciekawe dla grodziskiej publiczności może być starcie z Dekorglassem Działdowo. Mecz ten odbędzie się 14 października w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Z kolei obecnego Drużynowego Mistrza Polski, czyli Kolping Frac Jarosław Bogoria podejmie w ostatniej kolejce 13 stycznia w Jarosławiu. Poniżej szczegółowy terminarz spotkań I rundy LOTTO Superligi.

2 września 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • OLIMPIA Grudziądz - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • DEKORGLASS Działdowo - PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • ENERGA KTS Toruń - DOJLIDY Białystok
  • PALMIARNIA Zielona Góra - 3S POLONIA Bytom
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk - MORLINY Ostróda

 

 

 

 

 

7 września 2018 roku (piątek) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - DEKORGLASS Działdowo
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław - ENERGA KTS Toruń
  • DOJLIDY Białystok - PALMIARNIA Zielona Góra
  • 3S POLONIA Bytom - UNIA AZS AWFiS Gdańsk
  • MORLINY Ostróda - OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

 

  • 30 września 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • DEKORGLASS Działdowo - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • ENERGA KTS Toruń - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • PALMIARNIA Zielona Góra - PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk - DOJLIDY Białystok
  • MORLINY Ostróda - 3S POLONIA Bytom
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

 

14 października 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - ENERGA KTS Toruń
  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - PALMIARNIA Zielona Góra
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław - UNIA AZS AWFiS Gdańsk
  • DOJLIDY Białystok - MORLINY Ostróda
  • OLIMPIA Grudziądz - 3S POLONIA Bytom
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - DEKORGLASS Działdowo

 

 

 

 

21 października 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • PALMIARNIA Zielona Góra - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • MORLINY Ostróda - PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • 3S POLONIA Bytom - DOJLIDY Białystok
  • ENERGA KTS Toruń - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • DEKORGLASS Działdowo - OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

 

26 października 2018 roku (piątek) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - UNIA AZS AWFiS Gdańsk
  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - MORLINY Ostróda
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław - 3S POLONIA Bytom
  • OLIMPIA Grudziądz - DOJLIDY Białystok
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - PALMIARNIA Zielona Góra
  • DEKORGLASS Działdowo - ENERGA KTS Toruń

 

 

 

 

25 listopada 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • MORLINY Ostróda - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • 3S POLONIA Bytom - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • DOJLIDY Białystok - PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • PALMIARNIA Zielona Góra - DEKORGLASS Działdowo
  • ENERGA KTS Toruń - OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

 

30 listopada 2018 roku (piątek) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - 3S POLONIA Bytom
  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - DOJLIDY Białystok
  • OLIMPIA Grudziądz - PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - MORLINY Ostróda
  • DEKORGLASS Działdowo - UNIA AZS AWFiS Gdańsk
  • ENERGA KTS Toruń - PALMIARNIA Zielona Góra

 

 

 

 

9 grudnia 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • DOJLIDY Białystok - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • 3S POLONIA Bytom - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • MORLINY Ostróda - DEKORGLASS Działdowo
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk - ENERGA KTS Toruń
  • PALMIARNIA Zielona Góra - OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

6 stycznia 2019 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • OLIMPIA Grudziądz - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - DOJLIDY Białystok
  • DEKORGLASS Działdowo - 3S POLONIA Bytom
  • ENERGA KTS Toruń - MORLINY Ostróda
  • PALMIARNIA Zielona Góra - UNIA AZS AWFiS Gdańsk

 

 

 

 

 

13 stycznia 2019 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • DOJLIDY Białystok - DEKORGLASS Działdowo
  • 3S POLONIA Bytom - ENERGA KTS Toruń
  • MORLINY Ostróda - PALMIARNIA Zielona Góra
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk - OLIMPIA Grudziądz

 




Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego