Szkółki tenisowe

Szkółka tenisa stołowego

Nasze szkółki tenisa stołowego to doskonała forma bezpiecznego i aktywnego spędzenia czasu pod okiem profesjonalistów oraz pedagogów. Kształtujemy w naszych pociechach umiejętności współdziałania zespołowego opartego na poszanowaniu przeciwnika i zasad ,,fair play”. Jeżeli pozwolisz swojemu dziecku na aktywne spędzanie czasu, wesprzesz jego naturalne talenty, może się okazać, że właśnie Twoje dziecko dołączy do naszych młodych talentów. Pamiętajcie, że treningi to nie tylko ciężka praca, ale i zabawa, relaks oraz spotkania z rówieśnikami.

Zajęcia tenisa stołowego skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Treningi prowadzą wykwalifikowani trenerzy miejscowego Klubu Sportowego Bogoria Grodzisk Mazowiecki. W szkole podstawowej nr 6 prowadzone są również zajęcia dla dzieci starszych, które chcą podnosić swoje umiejętności. Dzięki bardzo dobrej współpracy klubu z miejscowymi szkołami udało się utworzyć aż 7 grup w różnych szkołach, do których zapisało się blisko 100 nowych dzieci!

Treningi Akademii odbywają się w Szkołach Podstawowych nr 1, 2, 4 oraz 6 w Grodzisku Mazowieckim, jak również w Szkole Podstawowej w Adamowiźnie . Należy zwrócić uwagę, że została utworzona grupa dla miłośników tenisa stołowego, którzy przekroczyli już preferowany przez klub wiek. Treningi dla tych osób, odbywają się w budynku starego kina przy ul. Kilińskiego, który w tej chwili stanowi główne miejsce treningowe zawodników KS Bogoria.

Klub dba o to, aby w każdej szkole zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie: małe grupy treningowe - max 10 osób; realizowany jest jednakowy program: „FUNdamenty – od marzenia do mistrzostwa”; specjalnie obniżane stoły do treningu najmłodszych jak i dopasowane rakietki ze zmniejszoną rączką dla każdego dziecka.

Intensywna oraz systematyczna praca z zaangażowanymi i skupionymi dziećmi ma zagwarantować utrzymanie bardzo wysokiego poziomu reprezentantów KS Bogoria. Kto wie, może wśród tych młodych adeptów są następcy Daniela Góraka, a może nawet Grubby...

Kontakt do trenera koordynującego pracę Akademii: Paweł Szeliński 795-593-320

 

 
Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego