Błąd
 • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /var/www/clients/client0/web2/web/images/galeria/photos/bogoria-all-stars
Uwaga
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/photos/bogoria-all-stars

Bilety

Podstrony

Gilowice 30.07-8.08

W dniach 30 lipiec-8 sierpień dzieci z naszej Akademii Tenisa Stołowego brały udział w obozie sportowym w Gilowicach. Przez 10 dni dzieci odbyły 18 trzygodzinnych treningów.

W pięknie położonych górach beskidzkich dzieci miały doskonałe warunki do treningów i aktywnego wypoczynku między nimi. Uczestnicy obozu wraz z trenerami mieszkali w dwóch świeżo wyremontowanych domkach. Tuż obok nich znajdowała się restauracja, gdzie dzieci spożywały posiłki. Sala oddalona była od domków dosłownie o 100 metrów. Codziennie adepci naszej Akademii mieli zaplanowane dwa treningi po blisko trzy godziny. Sam trening składał się z dwugodzinnego treningu technicznego i taktycznego, półgodzinnego treningu fizycznego, a także półgodzinnej analizy poszczególnych technik. Mimo wysokich temperatur wszyscy trenowali z ogromnym zaangażowaniem.

Po wyczerpujących treningach dzieci mogły korzystać z basenu, który był położony na terenie naszego ośrodka. Co trzeci dzień organizowane były również wycieczki. Dzieciom szczególnie spodobała się wizyta w parku trampolin w Bielsku-Białej. Głównym założeniem i planem na obóz w Gilowicach była poprawa pracy nóg naszych dzieci i dzięki dużemu zaangażowaniu trenerów oraz uczestników obozu udało się w dużej mierze poprawić ten niezwykle ważny element gry. Tym samym zakończył się trzeci obóz organizowany przez nasz klub, dwa wcześniejsze odbywały się pod szyldem "Trenuj z Pasją" w Limanowej oraz w Kołobrzegu. Łącznie we wspomnianych trzech obozach udział wzięło około 130 dzieci z różnych stron naszego kraju. Ciężka praca powinna zaprocentować już na początku sezon. Pierwsze zawody wojewódzki i ogólnopolskie odbędą się już we wrześniu. W tym miejscu ogromne gratulacje należą się trenerowi naszej Akademii Pawłowi Szelińskiemu, który był głównym organizatorem, a także kierownikiem wszystkich trzech obozów, a sama organizacja kosztowała go bardzo wiele pracy zarówno przed, jak i w trakcie samych obozów.

 

 

 


28 luty 2018

I liga kobiet

Już w pierwszym sezonie w rozgrywkach II ligi nasze zawodniczki uzyskały awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W sezonie 2020/2021 będą debiutować rozgrywkach na szczeblu centralnym w grupie północnej. Skład tworzą głównie zawodniczki, które wychowały się w naszej Akademii Tenisa Stołowego. Są to juniorki: Martyna Lis i Kasia Trochimiuk oraz Młodziczki: Tosia Zembowicz, Zosia Śliwka oraz Milena Mirecka. Liderem drużyny jest najstarsza Ola Falarz, która w swoim dorobku ma już złote medale Mistrzostw Polski Juniorek. W pierwszym meczu inaugurującym rozgrywki dziewczyny pokonały na wyjeździe 8:2 MRKS Gdańsk. Poniżej znajdziecie wyniki oraz terminarz spotkań naszej I-ligowej drużyny.

Wyniki spotkań oraz terminarz


14 wrzesień 2020

Limanowa 14.07-22.07

Drugi z obozów Akademia Tenisa Stołowego odbędzie się w dniach 14.07-22.07 w Limanowej.

Część dzieci z Akademii Tenisa Stołowego wcześniej uczestniczyła już w obozach w Limanowej i zawsze wracała z nich zadowolona. Ogromnym atutem i ułatwieniem dla uczestników jest fakt, że trenują, jedzą oraz śpią praktycznie w tym samym miejscu. ZSS nr. 4 im. św Jana z Kęt przy ul. Reymonta 3 w której zakwaterowani są uczestnicy ma świetnie rozbudowaną infrastrukturą dzięki czemu dzieci maksymalnie mogą skoncentrować się na treningu. Podobnie jak w przypadku pozostałych obozów uczestnicy będą mieli możliwość trenowania 2-3 dziennie. Organizatorzy zaplanowali również wycieczki, jedną z nich będzie ta do Krynicy Zdrój.

Koszt obozu to:
Kołobrzeg 1350*/1550 zł

*cena dla uczestników programu FUNdamenty od Marzenia do Mistrzostwa

Gwarancją udziału w obozie jest zgłoszenie telefoniczne bądź
mailowe do trenera Pawła Szelińskiego (795-593-320/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
oraz wpłacie:

 • 100 zł – rezerwacja miejsca do 11.03.2018 r.
 •  400 zł – zaliczka do 15.04.2018 r.
 • wpłata pozostałej kwoty do 15.06.2018 r.
  Numer konta oraz dane do przelewu
  KLUB SPORTOWY BOGORIA
  05-827 Grodzisk Mazowiecki
  Ul. Westfala 3a
  NIP: 529-172-33-25
  Millenium Bank
  nr konta : 23 1160 2202 0000 0001 3836 3518
  tytułem:opłata za obóz tenisa stołowego (miejsce, imię i nazwisko uczestnika)
   

DODATKOWE INFORMACJE (PDF)


28 luty 2018Sponsorzy

 

 

UTA-Edenred-121x59.png

Sponsorzy i Partnerzy Superligi Tenisa Stołowego